OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

PSM I i II st. w Wadowicach w roku szkolnym 2017/2018

 

Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 340

(18-21.04.2018r. Wieliczka)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zajęła III miejsce

 

XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów

(12-13 kwietnia 2018 w Limanowa)

  • Uczennica Aleksandra Ćwiąkała (z klasy skrzypiec p. Doroty Gromady) zdobyła wyróżnienie

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz

(Jasło 22-23.03.2018r.)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zajęła I miejsce, dyplom za wyróżniający  akompaniament otrzymała p. Sandra Delong - Kiełbińska

 

XIV Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im Karola Antoniego Szafranków

       (21 -23 marca 2018 r, Rybnik)

      

  • Uczennica Emilia Wójcik (z klasy skrzypiec p. Krystyny Kleśny) otrzymała wyróżnienie

 

 VIII Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „ Srebrna Szybka”

(Kraków 14-17.03.2018r.)

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zdobyła II miejsce, dyplom za wyróżniający  akompaniament otrzymała p. Sandra Delong - Kiełbińska

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY
(luty 2018 Sanok )

Grupa I:

Uczeń Michał Fryc (z klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej) otrzymał II miejsce
Uczennica Amelia Niedziołka (z klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej) otrzymała  II miejsce
Uczeń Marcel Stańczak(z klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej) zdobył III miejsce
Uczeń Jakub Kaczmarczyk (z klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej) zdobył III miejsce

Grupa II:

Uczeń Wojciech Wądrzyk (z klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej) zdobył I miejsce
Uczeń Paweł Batko (z klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej) zdobył II miejsce

Pani Grażyna Budnicka  została laureatką nagrody głównej wśród pedagogów „Nauczyciel wirtuoz”

 

 IV Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędowych „ Kolędować Małemu”

(Świątniki Górne  2018r.)

 

zespół w składzie: Fabian Kondela, Magdalena Kruczała, Aniela Szymula – I miejsce

Uczniowie z klas p. Sandry Delong - Kiełbińskie, p. Doroty Pietras, p. Elżbiety Jopek

 

 II OGÓLNOPOLSKI KONKURS "Młodzi Artyści na Zamku" w Suchej Beskidzkiej

(18 - 21 stycznia 2018 r.)

  • Uczennica Emilia Wójcik (z klasy skrzypiec p. Krystyny Kleśny) zdobyła III miejsce, p. Olga Piotrowska otrzymała dyplom za wyróżniający się akompaniament.

 

Przesłuchania Makroregionalne Centrum Edukacji Narodowej

 

  • Uczennica Justyna Moskała (z klasy klarnetu p. Bartłomieja Koziny) otrzymała wyróżnienie

 

IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS MŁODYCH SKRZYPKÓW „BĘDĘ WIRTUOZEM”

(Kraków, 6-9 listopada 2017)

 

  • Uczennica Magdalena Kruczała (z klasy skrzypiec p. D. Pietras) zdobyła wyróżnienie
  • Uczennica Victoria Rachtan (z klasy skrzypiec p. Doroty Gromady) zdobyła wyróżnienie w grupie I

 

LAUREACI
VIII SZKOLNEGO KONKURSU MINIATUR „MUZYCZNE PODRÓŻE”
Dla uczniów klas skrzypiec, altówki i wiolonczeli



Jury postanowiło przyznać wyróżnienia dla następujących uczniów:

Jakub Jopek (klasa skrzypiec mgr D. Pietras)
Maja Pyrek (klasa skrzypiec mgr K. Kleśny)
Anna Kaszuba (klasa skrzypiec mgr D. Pietras)
Matylda Sobieszczyk (klasa skrzypiec mgr K. Kleśny)
Anna Klaczak (klasa skrzypiec mgr E. Stawarskiej)
Amelia Półchłopek (klasa skrzypiec mgr K. Bocheńskiej)
Emilia Wójcik ( klasa skrzypiec mgr K. Kleśny)
Martyna Brusik ( klasa skrzypiec mgr K. Kleśny)
Aniela Szymula (klasa wiolonczeli mgr E. Jopek)
Hubert Targosz (klasa skrzypiec mgr K. Kleśny)
Bianka Dzierżawa (klasa skrzypiec mgr D. Pietras)
Monika Gawęłda ( klasa altówki mgr E. Gromady)
Wiktoria Mokwa (klasa skrzypiec mgr K. Bocheńskiej)

Nagrodę specjalną GRAND PRIX otrzymała
 Magdalena Kruczała (klasa skrzypiec mgr D. Pietras)


NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI otrzymują

Maja Pyrek (klasa skrzypiec mgr K. Kleśny)
Matylda Sobieszczyk (klasa skrzypiec mgr K. Kleśny)
Anna Klaczak (klasa skrzypiec mgr E. Stawarskiej)
Maria Tomiczek ( klasa skrzypiec mgr K. Kleśny)
Magdalena Kruczała (klasa skrzypiec mgr D. Pietras)