Regulamin Konkursu

 

III Ogólnopolski Konkurs Klas Instrumentów Dętych - aktualizacja 19.03.2019


Szanowni Państwo!

        Trwają prace na harmonogramem Konkursu. Wobec wielkiej liczby zgłoszeń jeszcze trochę to potrwa. Ale możemy podać ramowy plan. W związku z tym, że zgłoszeń w pierwszej grupie wiekowej jest zdecydowanie więcej, część uczniów tej grupy zostanie przeniesiona na kolejny dzień (dotyczy to zarówno instrumentów dętych drewnianych, jak i blaszanych). Wobec tego ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi:
Instrumenty dęte drewniane – 28.04 (niedziela) – po koncercie Krakowskiego Kwintetu Dętego
Instrumenty dęte blaszane – 30 .04 (wtorek) – po koncercie Orkiestry Symfonicznej PSM I i II stopnia w Wadowicach  pod dyrekcją Piotra Kiełbińskiego, solista: Tomasz Gluska (trąbka).
W najbliższym czasie zostanie wysłana informacja e’mail na podane w zgłoszeniu adresy do osób zarejestrowanych na liście rezerwowej (58 osób). Do tego czasu prosimy o nie wpłacanie wpisowego.

 

Formularz zgłoszeniowy

 uwaga: decyduje kolejność zgłoszeń, w przypadku kiedy ilość uczestników przekroczy możliwości organizatora, rejestracja elektroniczna zostanie zablokowana przed podanym powyżej terminem! Każda kategoria ma swój oddzielny formularz zgłoszeniowy z określonym limitem miejsc. W przypadku zablokowanego arkusza w danej kategorii, prosimy o rejestrację w arkuszu “lista rezerwowa” – w przypadku nie wykorzystanych limitów w poszczególnych kategoriach lub rezygnacji, będzie również brana pod uwagę kolejność zgłoszeń w tym arkuszu, ale już bez podziału na kategorie.

 

Kategoria I - trąbka, eufonium

 

Kategoria II - puzon, waltornia, tuba

 

Kategoria III - flet

 

Kategoria IV - saksofon, klarnet

 

Kategoria V - obój, fagot

 

Lista rezerwowa