GRUPA I

 

KATEGORIA I - DUETY

 

I MIEJSCE

Magdalena Kruczała – skrzypce, kl. III/6

Magdalena Gaura – fortepian, kl. III/ II st.

II MIEJSCE

Dominika Grzesik – skrzypce, kl. III/6

Maria Tomiczek – skrzypce, kl. II/6.

III MIEJSCE

Zuzanna Bałys – skrzypce, kl. I/6

Fabian Kondela – fortepian, kl. I/6

 

KATEGORIA II - WIĘKSZE ZESPOŁY

 

I MIEJSCE

Zespół perkusyjny:

Mikołaj Włoch - kl. II/6

Adrian Woźniak – kl. II/6

Daniel Mika - kl. II/4

Wiktor Pniak – kl. III/6

Bartosz Bernaś – kl.II/4

II MIEJSCE

Zespół COOKIES

Martyna Homel- flet kl.II/4

Iga Zając – flet kl. III/6

Patrycja Wider – flet kl. II/4

Natalia Woźniak – flet kl. II/4

III MIEJSCE -NIE PRZYZNANO

 

GRUPA II

 

KATEGORIA I – DUETY

 

I MIEJSCE EX AEQUO

Duet:

Gabriela Wiktor – skrzypce, kl. VI/6

Zuzanna Kruczała – skrzypce, kl. VI/6

Duet:

Kinga Klimowska – flet, kl. IV/4

Maria Rychlik – klarnet, kl. IV/6

II MIEJSCE – NIE PRZYZNANO

III MIEJSCE - NIE PRZYZNANO

 

KATEGORIA II – WIĘKSZE ZESPOŁY

 

I MIEJSCE - NIE PRZYZNANO

II MIEJSCE

Julia Bartnicka – skrzypce, kl. IV/6

Gabriela Wiktor – skrzypce, kl. VI/6

Magdalena Pindel – fortepian, kl.VI/6

III MIEJSCE

Jakub Woś – skrzypce, kl. VI/6

Zuzanna Kruczała – skrzypce, kl. VI/6

Maciej Rzepka – akordeon, kl. III/4

 

GRUPA III

 

KATEGORIA I - DUETY

 

I MIEJSCE

Mateusz Woźniak- klarnet

Michał Serwin – klarnet

II MIEJSCE - NIE PRZYZNANO

III MIEJSCE

Zuzanna Wanat – flet kl. V

Kinga Kubarska – fortepian – kl. V

WYRÓŻNIENIE

Paulina Sopicka – gitara

Michał Mazgaj – akordeon

 

KATEGORIA II - WIĘKSZE ZESPOŁY

 

I MIEJSCE EX AEQUO

TRIO PPP

Sara Paczyńska – skrzypce kl. IV

Aleksandra Płoskonka – altówka kl.

Marcin Penkala – fortepian kl.V/VI

 

kwartet klarnetowy:

Justyna Moskała

Aldona Pytel

Michał Serwin

Mateusz Woźniak

II MIEJSCE - NIE PRZYZNANO

III MIEJSCE - NIE PRZYZNANO

WYRÓŻNIENIE

Kinga Kuzia –skrzypce kl. II

Wiktoria Szumniak – skrzypce kl. II

Justyna Bajak – skrzypce kl. IV

Gabriela Jarosz – skrzypce kl. IV

Maria Walczak – fortepian